ENKLAWA ZABIERZOWSKA


Nowy Styl życia !

Enklawa Zabierzowska


Więcej na stronie internetowej www.gavex.pl

Enklawa Zabierzowska to 7 obiektów jednorodzinnych, w tym 6 w zabudowie bliźniaczej, które tworzą spokojny kompleks mieszkalny o naturalnym uroku przeznaczonym dla wymagającego Klienta, który pragnie żyć ekologicznie, energooszczędnie i w zgodzie z naturą. Domy zostały zaprojektowane jako parterowe z jednostanowiskowym garażem i użytkowym poddaszem w konstrukcji szkieletowej drewnianej. Łączą wysokie walory użytkowe zaprojektowanej przestrzeni z funkcjonalnością oraz współczesnym podejściem do rozwiązań architektonicznych. Detal drewnianej okładziny i kamienia na elewacji, połączonych ze śnieżnobiałym tynkiem sprawia, że domy wpisują się w aktualne trendy. Każdy dom posiada dojazd wewnętrzną drogą, ogrodzenie i urządzony prywatny ogródek. Całość Enklawy będzie ogrodzona i zamknięta, tak aby zapewnić mieszkańcom jak najwięcej prywatności i bezpieczeństwa.
Głównym walorem każdego z domów jest przestrzenna cześć parteru z półotwartą kuchnią z jadalnią oraz pokojem dziennym z dużą ilością naturalnego światła dzięki dużym panoramicznym oknom, otwierającym wnętrze na własny zielony ogródek. Na piętrze zaprojektowano strefę nocną z trzema sypialniami, garderobą i komfortową łazienką.
 
Lokalizacja 
Przedstawiamy Państwu osiedle położone w miejscowości Zabierzów przy ul. Mostowej, przecznicy ul. Śląskiej, w bardzo dobrej lokalizacji, doskonale skomunikowanej z Krakowem, w odległości 3 km na zachód od jego granic i 3 km na północ od Kraków Airport, jako propozycję dla ludzi wyjątkowych, ceniących sobie spokój i dal od codziennego miejskiego zgiełku. Powstały tu liczne wille, rezydencje oraz Centrum biurowe Kraków Biznes Park. Nieopodal mieszczą się centra handlowe Galeria Bronowice i Futura Park. Atrakcyjności miejsca dopełnia lokalna infrastruktura. Naturalny urok lokalizacji wynika z położenia na terenie Teńczyńskiego Parku Krajobrazowego. Sąsiedni Park Krajobrazowy Dolinki Krakowskie zapewnia najlepszy teren rekreacyjno-wypoczynkowy, bogaty w liczne ścieżki rowerowe i spacerowe. Wybierając nasze osiedle zamieszkacie Państwo w przytulnym i nowoczesnym miejscu, przystosowanym do potrzeb jego mieszkańców. Wysoka funkcjonalność domów gwarantuje komfort i bezpieczeństwo ich użytkowania.
Firma Gavex powstała w 1992 roku i zajmuje się przygotowaniem projektów inwestycyjnych na terenie Polski. Obecnie przyświeca jej misja popularyzacji szybkiej budowy domów w technologii drewnianej, energooszczędnych i charakteryzujących się nowoczesnymi rozwiązaniami technologiczno – funkcjonalnymi oraz atrakcyjnym wzornictwem.
W ramach naszego projektu "Dom w 3 miesiące", wybudowaliśmy 15 km pod pod Krakowem w Niepołomicach dom wzorcowy w formule pokazowego domu A114, zachowując najwyższe standardy jakościowe. Zastosowane materiały produkowane są w Polsce, a wprowadzone rozwiązania wywodzą się z
tradycyjnych doświadczeń polskich firm budowlanych. oraz firmy Teko z wieloletnim doświadczeniem w obróbce drewna, posiadającej nowoczesne zaplecze produkcyjne.

Dom gotowy - wzorcowy !
Budowa domu nie musi trwać latami - zapaszamy do obejrzenia, jak zachowująć najwyzsze standardy jakościowe, firma Teko postawiła na swoim terenie w Niepołomicach, polożonym 15 km od Krakowa, w ciągu 12 miesięcy dom wzorcowy.
Adres położenia obiektu wzorcowego:
Teko

ul. Grabska 12, Niepołomice
Godziny otwarcia: Pn-Pt: 9:00 - 17:00, Sb: 9:00 - 13:00.

Dom w 3 miesiące - Osiedle w 3 miesiące !

Zestawienie domów ENKLAWY ZABIERZOWSKIEJ:

DOM A2, A3, A4   pow. użytkowa 85,10m2  pow. całkowita 102,00m2  pow. działki  ok 4ary  cena: od 550 000 zł
DOM B2, B3, B4    pow. użytkowa 85,10m2  pow. całkowita 102,00m2  pow. działki  ok 4ary  cena: od 550 000 zł

Producen domów:
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Gavex Sp. z o.o.

ul. Jana Pietrusińskiego 3/6 31-532 Kraków
T/F: +48 12/294 02 75

e-mail: biuro@gavex.pl

Biuro sprzedaży:
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Gavex  Sp. z o.o. 
ul. Jana Pietrusińskiego 3/6 31-532 Kraków
T/F: +48 12/294 02 75

Galeria: